Türkiye'nin bay bayan

moda dekorasyon yaşam

giyim trend sağlık ve spor rehberi modayuppi.com kadınlara ve erkeklere en yeni, güncel moda haberleri, dekorasyon fikirleri, güncel sağlıklı yaşam püf noktaları için öneriler vermektedir!Ev dekorasyon haberleri, tasarım ürünler, alışveriş hakkında püf noktaları, kadın çanta ayakkabı ve giyim önderileri. Uzmanlardan sağlık ve yaşam hakkında röportajlar. Türkiye'de alışveriş, moda, diyet, ilişkiler, sağlık, spor gibi konularda haberler, en yeni trendler modayuppi.com'da.

Her türlü tarz için özel tasarım fikirleri. Size özel renk seçenekleri, kişiliğinize ve tarzınıza uygun moda giyim markaları. Ev dekorasyonu için örnek tasarımlar ve renk kullanımları. Duvar modası, ev şekillendirme ile yaşam alanınızı daha mutlu kılacak öneriler modayuppi haberlerinde sizlere sunulmaktadır.

En moda bayan alışveriş rehberi modayuppi.com, her zaman günceli takip ederek, en uygun, en tarz ve indirimli tekstil, ayakkabı, çanta, çorap, iç giyim, yaz ve kış modalarına uygun son yılın ve gelecek yılın modalarını sizelere sunmaktadır. Kadınlara özel alışveriş rehberi, sağlık, kadın erkek ilişkisi, çocuk, bayan giyim, diyet, spor, güncel ve eğlenceli haberlerin bulunduğu yaşam kategorileri hem erkek hem bayan ziyaretçilerimize sunulmuştur. Spor giyimden klasik giyime günlük rahat elbiselerden davetler ve önemli günler için abiye kıyafetler, tuvaletler, spor tarz günlük giyimler gibi bir çok moda giyim tarzları hakkında detaylı bilgileri modayuppi'de bulabilirsiniz.
Moda hayatımızın en alanında karşımıza çıkacak trendler, en popüler tercihler bütünüdür. Bir moda rehberinden bilgi veya uzman görüşü alırken sizin için en doğru moda ürünlerini sizlere sunarak, size en uygun tercihleri yapmanızda yardımcı olacağız. Modayuppi hayata dair en moda ne varsa sizlere sunacaktır. Alışveriş yaparken sokağın modasının yanı sıra, sizin yaşam tarzınıza uygun, sizi mutlu eden moda ürünleriyle buluşmanızı ve haberdar olmanızı sağlayacaktır. Bayanların en çok tercih ettiği veya en rahat ettiği giyim ve özellikle ayakkabı modellerinin en moda örnekleri sizlere sunulacaktır. Moda haberleri bayan takipçilerimize sunulmuş gibi görünsede, erkek takipçilerimiz için de bay modası veya erkekler için moda gibi haber başlıklarımız olacaktır. Bay veya bayan modası en güncel trendler en kaliteli markaların son moda ürünleri, son model bu yılın ve gelecek yılın modası haberlerimizde konu başlıkları olacaktır

Ev dekorasyonu için ünlü markaların en yeni modelleri, koltuk takımları, halı modelleri, ilginç oda tasarımları, dekorasyonda kullanılacak renklerin anlamları ve önemini dekorasyon haberlerimizden takip edebilirsiniz. İnsan psikolojisinde her renk farklı anlamlar ifade eder, farklı duygular hissettirir. Evinizin dekorasyonunu yaparken, seçtiğiniz eşyaların güzel görünmesi vermek istediğiniz ferah atmosfer renkler ile doğrudan ilişkilidir. Eşya seçiminizi yaparken önceliğiniz konfor ya da tasarımsal görünüm güzelliği olabilir. Mobilya, renk, aksesuar ve hatta duvar, kapı, pencere gibi evinizin temel yapılarını seçerken konforlu olması ve dekorasyon güzelliğini harmanlayarak ortaya müthiş bir ev dekorasyonu çıkarabilirsiniz. Yatak odası başta olmak üzere oda tasarımları da evinizdeki genel tasarım dilini devam ettireceğiniz, aynı konfor ve trend tasarımı sürdürmek isteyeceğiniz yaşam alanlarınızdır. En güncel yatak odası, oda ve ev dekorasyonu tasarım önerilerimiz modayuppi.com'da sizlerle olacak.

Güzellik ürünleri, makyaj malzemelerinde kaliteli marka önerileri, yüz ve vücudunuza en uygun renkler ve makyaj modelleri, son moda makyaj önerileri, cilt bakımı için yeni teknolojiler, hem sağlıklı hem şık makyaj ve bakım güzellik ürünleri için tavsiyeler haberlerimiz içerisinde bulabilirsiniz. Websitemizde size uygun ten renginiz için hangi tarz güzellik ürünleri yüz ve vücut bakımları yaptırabileceğiniz örnek haberlerimiz sizlere sunulmuştır. En güncel temizlik ve bakım ürünleri için yerli ve yabancı çeşitli markalar önerilmektedir. Dünya çapında ünlülerin kullandığı makyaj malzemeleri ve bakım ürünleri araştırmaları haberlerimizde yer almaktadır. Yaz ve kış için cilt bakımı nasıl yapılır, güneş yanıkları için önlemler neler olmalı gibi sorularınızın cevaplarını modayuppi.com'da bulabileceksiniz.

Diyet yaparken nelere dikkat edilmeli? Size özel boy ve kilo oranınız ne olmalı? Diyet yaparken ilk hedef sağlık olsa da zayıflamak hem de kısa sürede zayıflamak herkesin önceliğidir, ancak hemen zayıflamak için vücut sağlığınıza uygun diyet programları uygulanmalıdır. Uzman bir diyetisyen hekim yardımıyla en doğru perhiz beslenme listesi oluşturulmalı ve uzman tavsiyelerine uyulmalıdır. Unutulmamalıdırki yapacağımız diyet ve beslenme programları her zaman tek başına yeterli olmayacaktır. Spor ile desteklenen doğru bir beslenme programı uygulaması sonucu yaşam kaliteniz de yükselecektir ve devam eden süreçte istediğiniz sıkı ideal vücut ölçülerinize ulaşabilirsiniz. Kişisel mutluluk verecek diğer bir etken de sağlıklı bir yaşam kazanmış olmaktır. Sağlıklı yaşam ikili ilişkilerinize, iş ve aile hayatlarınıza da çok olumlu katkılar yapacaktır. Sağlıklı ve doğru beslenme için yaşınıza uygun programları disiplinli şekilde uygulamanız gerekmektedir. Modayuppi sizin için hazır kısa diyet programları önerilerini haberlerinde konu başlığı olarak belirlemiştir. En güncel sağlıklı yaşam ve beslenme haberleri için modayuppi size haber makaleleriyle destek olacaktır.

Sevgili, aile, anne baba, hatta iş arkadaşlarınız ile ilişkileriniz için ip uçları öneriler ve uzman görüşleri sizlere sunulmaktadır. Aşk hayatınızın olumlu veya olumsuz gidişatını ölçebilir, ilişkiniz hakkında yeni fikirler edinebilirsiniz. Karı koca ilişkilerindeki sorunlar ve çözümleri için uzman röportajları da haber konularımızda sizlere sunulmaktadır. Modayuppi aşk, flört, evlilik ve boşanma gibi hayatınızın en önemli anlarına uygun davranışlar, ilişkilerde yapılan hatalara dair öneri ver örnekler sunar. Anne çocuk ilişkisi veya gebelik hamilelik dönemlerinde yaşanan sorunlar için çözüm yolları da yine haberlerimizde sizlere sunulacaktır. Mutlu bir evlilik, mutlu bir yaşam için yapmanız gerekenler hepsi modayuppi'de!

Sağlıklı yaşamın gereksinimleri dengeli beslenme ve spor'dur. Sağlıklı bir hayat sürmek için, yaşam kalitenizi arttırmak için en doğru yol vücudunuza iyi bakmaktır. Düzenli olarak (yılda 1 kere) kapsamlı bir check-up ile vücudunuzun durumunu uzman doktarlar eşliğinde takip etmelisiniz. Sağlıklı yaşam için spor yapmak gereklidir ancak size uygun doğru program ve doğru tempolu, yaşınıza uygun sporlar sizin için en önemli sağlık kaynağıdır. Her gün tempolu yürümek bile spor için güzel bir başlangıçtır. Uzman yardımı alarak doğru spor antrenman programı hazırlanarak sağlıklı bir yaşama kavuşulabilir. Kişisel antrenmanlar ev ortamında da yapılabilir. Evde spor yapmak size hem zaman hem de maddiyat tasarrufu sağlar. Küçük pratik spor aletleri ile evde çalışmalar yapabilir, yine uzmanlardan bilgi alınarak doğru antrenman metodlarını evde kendiniz uygulayabilirsiniz. Spor yaparken aynı zamanda beslenmenize de dikkat etmelisiniz. Sağlıklı beslenerek ve yaptığınız antrenmanlara uygun diyetler yaparak sağlıklı yaşam için çalışabilirsiniz. Günümüzdeki en popüler antrenman ve spor dallarından birisi de pilates'tir. Pilates ile vücud yapınıza uygun aletli veya aletsiz antrenman ve egzersizler yaparak sıkı bir vücuda ve arzuladığınız sağlıklı yaşam'a kavuşabilirsiniz. Fitness, gym, cardio, body building bay ve bayanlar için pilates stüdyoları spor salonu önerileri haberlerimizde sizlere sunulmaktadır. Spor salonlarındaki uzman eğitmenlerden yardım alarak sizin için en doğru sağlıklı yaşam antrenman programını hazırlatabilirsiniz. Spor salonu haberleri de yine modayuppi haberleri arasında sizlere sunulacaktır.

Yemek tarifleri makalelerimiz ile ziyaretçilerimize en pratik en lezzetli yemek tariflerini sunmaktayız. Modayuppi ilgili haberleri ile en lezzetli ev yemekleri tariflerini sizlere sunmaktadır. Oktay usta ve bir çok ünlü aşçının en güzel yemek tarifleri farklı yemeklerin ilginç pişirme önerileri modayuppi.com'da. Yemek tarifi için ev hanımlarına ve çalışan bayanlara uygun çeşitli hazır yemek tarifleri, çocukları mutlu eden ve beslenme alışkanlıkları kazandıracak yemekler ve sofra düzeni için püf noktaları ziyaretçilerimize sunulmaktadır. Ebeveynler için hem sağlıklı hem de ekonomik yemek tarifleri. Yapımı kolay yemekler ile evinizde hazır bulunan malzemeler ile kolayca hazırlanabilecek yemekler için haber konu başlıkları modayuppi'de. Gelişme çağındaki çocuklar ve bebekler için anne sütüne ek olarak organik besinler ile büyümeye yardımcı ara öğünler, lezzetli yemekler için tarif haberleri modayuppi.com'da.

Günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak için yüzleri güldüren eğlenceli video'lar. Video haberler, sevimli kedicikler, bebekler ve hayvanlar, bebekler sevimli yavru köpek video'ları. Yavru kedi video'ları, eğlenceli kedi ve bebek video'ları, komik kazalar, komik video derlemeleri yaşam haberlerimizdeki konu başlıklarıdır. Sevimli bebeklerin eğlenceli halleri, yaşama dair ilginç bilgiler, mutlu köpek ve kedi maceraları ve komedi şaka video'ları modayuppi.com'da.

Dr. Kubilay diyeti

Dr. Kubilay diyeti

Dr. Kubilay diyeti;

Son zamanlarda televizyonda sıkça karşılaştığımız diyet yapmayı eğlenceli hale getiren ve oldukça zayıflatan yaşam uzmanlarından biridir. Size hemen hemen her programda göbek eriten listesini paylaşmak istedim. Çoğu kişi bu diyetin faydasını gördüğünü söylüyor.

Dr Gürkan Kubilay 1 Haftalık Örnek Diyet Listesi

dr kubilay diyeti

dr kubilay diyeti

1.GÜN

Kahvaltı: Tam tahıllı yaklaşık 1 dilim ekmek, melisa çayı, dil peyniri ve yumurta.

Ara Öğün: 1 adet mandalina.

Öğle: Tam tahıllı ekmek ile hazırlanmış hindili sandviç ve ayran.

Ara Öğün: 1 adet muz.

Akşam: İskender ya da yaş pasta.

Ara Öğün: Yaklaşık 1 avucu geçmeyecek şekilde fındık.

 1. GÜN

Kahvaltı: Yulaf gevreği, kuru erik, ceviz, tarçın, süt.

Ara Öğün: Ananas yada mandalina veya elma.

Öğle: Ispanak yemeği, sade makarna, yağsız yoğurt.

Ara Öğün: 1 avuç kadar badem.

Akşam: Zeytinyağlı brokoli ve havuç yemeği, 1 dilim kadar çavdar ekmeği.

Ara Öğün: 1 adet elma.

 1. GÜN

Kahvaltı: 1 dilim kadar çavdar ekmeği, peynirli omlet, yağsız süt, zencefil çayı, siyah zeytin.

Ara Öğün: 1 adet armut.

Öğle: 1 dilim kadar tam tahıllı ekmek, ton balıklı salata.

Ara Öğün: Meyveli yoğurt.

Akşam: İstediğiniz bir yemeği yiyebilirsiniz.

Ara Öğün: Elma.

 1. GÜN

Kahvaltı: Haşlanmış yumurta, dil peyniri, omlet, 1 dilim kepek ekmeği, reyhan-nane, papatya çayı.

Ara Öğün: Mandalina.

Öğle: İnegöl köfte, mevsim salata, 1 dilim kadar tam tahıllı ekmek.

Ara Öğün: Meyveli yoğurt.

Akşam: Kahverengi pirinç pilavı ve mercimek çorbası.

Ara Öğün: 1 avuç ay çekirdeği.

 1. GÜN

Kahvaltı: Omlet, dil peyniri, yeşil zeytin, 1 dilim kadar kepek ekmeği, ıhlamur.

Ara Öğün: Yağsız yoğurt-yulaf.

Öğle: Kepekli makarna ve bezelye çorbası.

Ara Öğün: Elma ya da avokado.

Akşam: Kuru fasulye (etli) bol yeşillikle hazırlanmış salata, 1 dilim kadar çavdar ekmeği.

Ara Öğün: Nar.

 1. GÜN

Kahvaltı: İstediğiniz bir kahvaltı menüsünü yiyebilirsiniz.

Ara Öğün: Çilek ya da muz.

Öğle: Mantarla hazırlanmış tavuk sote yemeği, şehriyeli bulgur pilavı ve ayran.

Ara Öğün: Keçiboynuzu.

Akşam: Barbunya pilaki, erişte, 1 dilim kadar çavdar ekmeği.

Ara Öğün: 1 avuç kadar sarı leblebi.

Dr Gürkan Kubilay’dan Diyet Yapmanın Püf Noktaları;

 • Yemek yemeye başlamadan yaklaşık yarım saat önce hafif bir şeyler atıştırabilirsiniz.
 • Diyette en önemli şeylerden biriside ne olursa olsun açlığı kontrol altında tutmaktır.
 • Acıktığınızda çok aşırı yemek yemekten kesinlikle kaçının.
 • Size verilen beslenme öğünlerinizi atlatmadan düzenli bir şekilde uyun.
 • Alkol ve benzeri zararlı içecekleri almaktan uzak durun.
 • Meşrubat tüketiminde ise su ve soda sizin için en ideal içeceklerdir.
 • Dışarıda yemek yiyecekseniz menüyü en ince ayrıntısına kadar dikkatlice incelemeli ve sebze ağırlıklı yemekler tüketmelisiniz.
 • Ayrıca yemekleri bir yada iki dilim ekmekle yiyebilirsiniz.
 • Yemeklerin porsiyonları az miktarda olmalı.
 • Ayrıca isteklerinizi doğru ve uyguladığınız diyet programına uyacak şekilde söylemelisiniz.
 • Yemeklerin soslu ve ya sossuz nasıl yeneceğine siz karar vermelisiniz
 • . Ancak yemeklerinizde sos kullanmamanız doğru bir tercih olacaktır.
 • Yemeğe eklenen sos fazladan alınacak kalori anlamına gelmektedir.
 • Asla dikkatinizi yemeğe yoğunlaştırmayın, ara sıra çatalı bırakarak yanınızdaki kişilerle konuşarak bu algıyı dağıtabilirsiniz.
 • Bu ve bunun gibi önlemler az yemenize yardımcı olacaktır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir